Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2023-05-28 - 2023-06-03

Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

- 28 maja 2023

. W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.

- w środę – Święto Nawiedzenia NMP

- w czwartek - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

- w sobotę – Św. Karola Lwangi i Towarzyszy męcz.

2. W dzisiejszą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się okres Wielkanocy, czyli czas przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.

3. W czwartek o godz. 19.00 przygotowanie dzieci klasy 4 do Rocznicy I Komunii Św.

4. W czwartek obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Modlimy się w intencji dzieci i składamy im najlepsze życzenia, aby były zawsze zdrowe, szczęśliwe i radosne.

5. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy godz.9.00 odprawiamy nabożeństwo czerwcowe Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na to piękne nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

6. W piątek o godz. 17.30 spowiedź dzieci i rodziców przed Rocznicą I Komunii Św

7. W dniach 2- 3 czerwca będzie miała miejsce na Jasnej Górze Ogólnopolska Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Szczegóły na plakacie.

8. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania do służby Bożej.

9. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30 – zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Chorych odwiedzę od godziny 08.00.

10. W sobotę z racji I soboty miesiąca po Mszy św. popołudniowej o godz. 18.00, wystawienie Najśw. Sakramentu, odprawimy nabożeństwo czerwcowe i odmówimy 10 różańca.

11. W przyszła niedziele o godz.15.00 Msza Św. Dzięk- błag. o zdrowie Boże błogosł. opiekę MB Częstochowskiej dla dzieci przeżywajacych Rocznicę I Komunii św.i ich rodzin.

12. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych złożymy ofiarę do puszki na Diecezjalny fundusz remontowo-budowlany. Komunikat

13. Do nabycia jest prasa katolicka tygodniki dla dorosłych „Gość Niedzielny”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

14. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 50 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam rodziców dzieci przeżywających I Rocznicę Komunii Św.

15. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.