Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2021-05-02 - 2021-05-08

Ogłoszenia Parafialne – V Niedziela Wielkanocna

- 02 maja 2021

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Uroczystość NMP Królowej Polski

- we wtorek – Św. Floriana m.

- w czwartek – Święto św. Filipa i Jakuba Ap.

- w piątek – NMP Matki Łaski Bożej

- w sobotę – Uroczystość Św. Stnisława, bpa i m.Głównego Patrona Polski

2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy nabożeństwo majowe, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na to cudowne nabożeństwo.

3. Proszę zadbać o czystość wokół krzyży i kapliczek.

4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania do służby Bożej. 5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30 – zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

6. W przyszłą w niedzielę poświęcenie pól:

- godz. 15.00 – na Posłodzie

- godz. 15.30 – przy kapliczce na górce w stronę Lelowa

- godz. 16.00 – na Kopaninie przy Krzyżu.

7. Zakończyły się wypominki półroczne kto chciałby je przedłużyć na kolejne pół roku proszę aby się zgłosił do zakrystii.

8. Do nabycia jest prasa katolicka dla dzieci miesiecznik „Mały Promyczek” oraz tygodnik dla dorosłych „Gość Niedzielny”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

9. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 40 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Tatarek Katarzyna, Szecówka Karolina.

10. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.