Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 1 Niedziela WIELKIEGO POSTU

- 18 LUTEGO 2024

1. W tym tygodniu wspominamy: - w czwartek – Święto Katedry Św. Piotra

2. W każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16.30 będzie Droga Krzyżowa, a bezpośrednio po niej Msza św. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na Drogę Krzyżową.

3. Od dzisiaj w niedzielę zostaje wprowadzona na okres Wielkiego Postu dodatkowa Msza św. o godz. 15.00, po której będzie odprawiane nabożeństwo Gorzkich Żali.

4. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

5. W przyszłą niedzielę 2 Wielkiego Postu nazywaną „Ad Gentes” modlimy się za misjonarzy. Po Mszy św. zbiórka do puszek na misje.

6. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w zakrystii u księdza proboszcza.

7. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Gorzelańczyk Barbara, Kita Alicja

8. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.