Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2022-08-14 - 2022-08-20

Ogłoszenia Parafialne – 20 Niedziela Zwykła

14 sierpnia 2022 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

- w środę – Św. Jacka, prez.

- w sobotę – Św. Bernarda op. i d-ra K-ła

2. W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 9.00 i 12.00. Po Mszy św. błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców

3.W piątek 19 sierpnia ok godz.18.30 będą u nas w parafii nocować pielgrzymi z X Rowerowej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę. Potrzebnych jest około 80 noclegów dla pielgrzymów. Bardzo proszę o przyjęcie pielgrzymów pod swój dach i o zgłoszenia do ks. Proboszcza.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gość Niedzielny”.

5. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu i złożyli ofiarę na kwiaty 40 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Jacher Barbara, Dziura Adolf

6. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.