Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2022-11-27 - 2022-12-03

Ogłoszenia Parafialne – 1 Niedziela Adwentu

27 Listopada 2022 r.

1.W tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Andrzeja Ap.

- w sobotę – św. Franciszka Ksawerego, prez.

2. Dziś rozpoczynamy Adwent czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. We wszystkie dni z wyjątkiem niedziel i uroczystości odprawiana będzie o godz. 16.00 Msza św. o Matce Bożej zwana roratnią. Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Dziś poświęciliśmy opłatki na stół wigilijny. Pamiętajmy, aby nabywać je w parafii. Ofiary składane za opłatki minimum 20 zł są przeznaczone na potrzeby parafii.

4. Można również w zakrystii nabywać świece Caritasu. Ofiara minimum 10 zł jest przeznaczona na obiad dla dzieci z biednych rodzin.

5. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa o powołania do służby Bożej.

6. Również w tym tygodniu I piątek miesiąca. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 16.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 15.30. Zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych.

7. W sobotę z racji I soboty miesiąca po Mszy św. popołudniowej o godz. 16.00 wystawienie NS i odmówimy różaniec.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy dzień Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach świętych będzie zbiórka ofiar do puszek na ten cel.

9. W dniach 4 - 5 grudnia przypada na Jasnej Górze czuwanie nocne dla Naszego Dekanatu. Chętnych na wyjazd proszę aby zgłosili się do zakrystii. Wyjazd w niedzielę 4 grudnia ok .19.00

10. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu i złożyły ofiarę 40 zł. na kwiaty. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszamy: Dziura Elżbieta, Skupień Ewa

11. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego  tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki zdrowia składam solenizantom i jubilatom.