Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2021-10-24 - 2021-10-30

Ogłoszenia Parafialne – 30 Niedziela Zwykła

25 października 2021 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w czwartek – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

2. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw za misje pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na misje.

3.Zapraszam na nabożeństwo różańcowe dzieci, młodzież, dorosłych codziennie przez cały październik po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.

4. Zbliża się listopad – miesiąc modlitw za zmarłych. Pismo Święte jak i Kościół zachęca nas do modlitwy za zmarłych. Pod chórem na stoliku są kartki, na których wypisujemy imiona zmarłych z zaznaczeniem czy są to wypominki jednorazowe, czy też roczne lub półroczne oraz o której godzinie maja być czytane. Wypominki jednorazowe będą odczytywane w Dzień Zaduszny 2 listopada, oraz w oktawie po Wszystkich Świętych natomiast roczne i półroczne w każdą Niedzielę przed Mszami św.

5. Bardzo proszę uporządkować groby swoich zmarłych. Wszystkie śmieci wynosimy do kontenerów, NIE MA SEGREGACJI ŚMIECI !!! nie wyrzucajmy śmieci za mur. Zadbajmy o porządek na naszym cmentarzu i wokół niego.

6. Jest na stoliku nowy numer miesięcznika dla dzieci „Mały Promyczek ”, oraz tygodnika dla dorosłych „Gość Niedzielny” Do nabycia są kalendarze misyjne ścienne na Rok 2022,

7. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty 40 zł. Do sprzątania zapraszamy kolejne rodziny: Kłosowicz Czesław, Stępień Cecylia, Gajewska Joanna

8. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki zdrowia składam solenizantom i jubilatom.