Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2024-06-09 - 2024-06-15

Ogłoszenia Parafialne – 10 Niedziela Zwykła

9 czerwca 2024 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Barnabę, Ap.

- w czwartek – Św. Antoniego z Padwy, prez. i dra K-ła

- w piątek – Bł. Michała Kozala, bpa i m

2. Serdecznie dziękuję wszystkim za przygotowanie 4 ołtarzy, Oktawy Bożego Ciała, mieszkańcom za udział orkiestrze za uświetnienie procesji, strażakom za niesienie baldachimu, ministrantom, dziewczynkom za sypanie kwiatów, niosącym feretrony i chorągwie, śpiewającym i wszystkim, którzy wzięli udział w procesji.

3. Zapraszam w środę 13 czerwca na kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Proszę przynieść lampiony, ponieważ po Mszy św. będzie procesja fatimska.

4. W miesiącu czerwcu codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy nabożeństwo czerwcowe, a w niedzielę o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na to piękne nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

5. Do nabycia jest prasa katolicka tygodniki dla dorosłych „Gość Niedzielny”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Tatarek Bożena, Płatek Halina

7. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.