Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2018-06-17 - 2018-06-23

Ogłoszenia Parafialne – 11 Niedziela Zwykła

17 czerwca 2018 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w czwartek – Św. Alojzego Gonzagi, z.

- w niedzielę  – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

2. W sobotę obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych ojcach żyjących i zmarłych. Modlimy się w intencji ojców i składamy im najlepsze życzenia.

3. W miesiącu czerwcu codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy nabożeństwo czerwcowe, a w niedzielę o godz. 9.00.  Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na to piękne nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

4. W dniach 18 – 20 czerwca (włącznie) na parkingu przy kościele będzie zbiórka zużytego elektro-sprzętu. Wychodząc z  kościoła możemy zabrać  ulotki informujące o tej zbiórce natomiast  plakat jest przy wejściu do kościoła w gablotce.

5. Do nabycia jest prasa katolicka tygodnik dla dorosłych  „Gość Niedzielny”.  Zachęcam  do czytania prasy katolickiej.

6. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu  i złożyły ofiarę na kwiaty 50 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Kępska Maria, Kępska Ewelina

7. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom  życzę dobrego tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia  składam solenizantom  i  jubilatom.