Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2020-09-20 - 2020-09-27

Ogłoszenia Parafialne – 25 Niedziela Zwykła

20 września 2020 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – św. Mateusza Ap. i Ew.

- w środę - św. Pio z Pietrelciny, prez.

- w piątek – bł. Władysława z Gielniowa, prez.

- w sobotę – rocznicę poświęcenia bazyliki katedralnej w Kielcach

2. Jest również nowy kalendarz z intencjami. Można zamawiać intencje na rok 2021

3. W dniach 26 - 27 września 2020 będzie na Jasnej Górze Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin pod hasłem „Najwiekszym skarbem narodu jest rodzina”

4. Na stoliku jest numer miesięcznika dla dzieci „Mały Promyczek” oraz dla dorosłych tygodnik „Gość Niedzielny”.

5. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty 40 zł. Bóg zapałć Nowożeńcom Paulinie i Tomaszowi Cieślińskim za wystrój kwiatowy w kościele. Do sprzątania zapraszam: Dziura Agnieszka, Drajczyk Katarzyna

6. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki zdrowia składam solenizantom i jubilatom.