Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2018-10-21 - 2018-10-27

Ogłoszenia Parafialne – 29 Niedziela Zwykła

21 PAŹDZIERNIKA 2018 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – św. Jana Pawła II

2. W ubiegła niedzielę ofiara zebrana do puszki na Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniosła 178,50zł. Została przeznaczona na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży z ubogich rodzin.

3. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw za misje pod hasłem „Pełni Ducha i posłani”. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na misje.

4. Dziś jest coroczne liczenie wiernych tzw. „Dominicantes” czyli ilość uczęszczających wiernych do kościoła, jak również ilość przyjętych Komunii Świętych.

5. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe dzieci, młodzież, dorosłych codziennie przez cały październik po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.

6. Zbliża się listopad – miesiąc modlitw za zmarłych. Pismo Święte jak i Kościół zachęca nas do modlitwy za zmarłych. Pod chórem na stoliku są kartki, na których wypisujemy imiona zmarłych z zaznaczeniem czy są to wypominki jednorazowe, czy też roczne lub półroczne oraz o której godzinie maja być czytane. Wypominki jednorazowe będą odczytywane w Dzień Zaduszny 2 listopada, oraz w oktawie po Wszystkich Świętych natomiast roczne i półroczne w każdą Niedzielę przed Mszami św.

7. Bardzo proszę uporządkować groby swoich zmarłych. Wszystkie śmieci wynosimy do kontenerów, pamiętajmy o segregacji śmieci, nie wyrzucajmy śmieci za mur. Zadbajmy o porządek na naszym cmentarzu i wokół niego.

8. Jest na stoliku nowy tygodnika dla dorosłych „Gość Niedzielny”.

9. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty 60 zł. Do sprzątania zapraszamy kolejne rodziny: Stępień Lidia, Klimas Natalia, Klimas Andrzej

10. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.