Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2019-10-13 - 2019-10-19

Ogłoszenia Parafialne – 28 Niedziela Zwykła

13 października 2019 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w wtorek – Św. Tresę od Jezusa, dz. i dra K-ła

- w środę – Św. Jadwigę Śląską - w czwartek – Św. Ignacego z Antiochii bpa i m.

- w piątek – św. Łukasza, Ewangelistę

2. Dziś 13 października  przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie chodźmy”. W ten sposób budujemy żywy pomnik św. Jana Pawła II, ofiary składane do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przeznaczone na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży z ubogich rodzin.

3. Dziś 13 października przypada ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00. Proszę przynieść lampiony, ponieważ po Mszy św. będzie różaniec i procesja fatimska Figurą Matki Bożej.

4. W ubiegłą niedzielę z racji Dnia Seminaryjnego ofiara zebrana na tacę wyniosła 441zł. Została przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach.

5. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe dzieci, młodzież, dorosłych codziennie przez cały październik po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień modlitw za misje pod hasłem „Ochrzczeni i posłani”, ofiara na tacę z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na misje.

7. Jest na stoliku nowy numer tygodnika dla dorosłych  „Gość Niedzielny”. Do nabycia są kalendarze ściennne na rok 2020 w cenie 6 zł oraz kalendarze rolnicze w cenie 28zł.

8. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty 40 zł. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Tatarek Bożena, Płatek Halina, Klec Zbigniew.

9. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.