Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2018-12-09 - 2018-12-15

Ogłoszenia Parafialne – 2 Niedziela ADWENTU

9 Grudnia 2018 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w czwartek – Św. Łucji, dz. i m.

- w piątek – Św. Jana od Krzyża, prez. i dr-a K-ła

2. We wszystkie dni z wyjątkiem niedziel i uroczystości przez cały Adwent będzie o godz. 16.30 Msza św. o Matce Bożej zwana Roratnią. Natomiast w tym tygodniu wyjątkowo w piątek i sobotę Roraty będą o godz. 7.00 z powodu spowiedzi w dekanacie. Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Dziś z racji Dnia modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na jego potrzeby. Zbiórka ta, jest organizowana po raz 19 przez Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Konferencji Episkopatu Polski.

4. Dziś 9 grudnia rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je ks. Krzysztof  Kaczor wikariusz parafii Św. Michała Arch. w Koniecpolu. Spowiedź jutro w poniedziałek 10 grudnia od 10.00 do 12.30 oraz popołudniu od 16.30 do 17.00.

5. Są jeszcze w zakrystii świece wigilijne i opłatki, można je nabywać po Mszy św. Pamiętajmy, aby nabywać je w parafii. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na potrzeby parafii.

6. Jest na stoliku nowy numer miesięcznika dla dzieci „Mały Promyczek” i „Promyczek Dobra” oraz tygodnika dla dorosłych „Gość Niedzielny”

7. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu i za złożoną ofiarę 40 zł. na kwiaty. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Nędza Ewa, Frukacz Judyta.

8. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.