Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2020-11-22 - 2020-11-28

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata                      - 22 Listopada 2020 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek - św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, m.

2. Dzisiaj jest ostatnia niedziela roku liturgicznego, który w Kościele w Polsce przeżywaliśmy pod hasłem: „Oto wielka tajemnica wiary”. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Polecajmy Panu Jezusowi wszystkie nasze sprawy, naszej parafii i nasze osobiste.

3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nowy okres liturgiczny, ADWENT – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

4. Jest na stoliku nowy numer miesięcznika dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, oraz dla dorosłych Tygodnik „Gość Niedzielny”

5. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszamy kolejne rodziny: Kocela Agnieszka, Kocela Łucja

6. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki zdrowia składam solenizantom i jubilatom.