Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2021-01-17 - 2021-01-23

Ogłoszenia Parafialne – 2 Niedziela Zwykła

- 17 Stycznia 2021

1. W tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp

- w czwartek – św. Agnieszkę, dz. m.

2. Od poniedziałku 18 – 25 stycznia 2021 rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Modlimy się o zjednoczenie chrześcijan do których należą: katolicy, prawosławni i protestanci.

3. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka, pamiętajmy o naszych dziadkach i babciach tych żyjących i tych zmarłych.

4. Na najbliższą niedzielę 24 stycznia na godz. 15.00 zapraszam rodziny: od Rał Jarosława do Tatarek  Władysława; ( nr 118 - 141) od Ludwiki Stępień do Andrzeja Stępnia;( nr 167 – 155 ) Niepsuj Joanny do Alfreda Dziury ( nr 146 – 152 ) za racji niedzieli kolędowej.

5. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 40 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne trzy rodziny: Palka Monika, Gorzelańczyk Barbara.

6. Jest na stoliku jest numer miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” oraz tygodnik dla dorosłych „Gość Niedzielny”.

7. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki zdrowia składam solenizantom i jubilatom.