Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2020-03-29 - 2020-04-04

Ogłoszenia Parafialne – 5 Niedziela WIELKIEGO POSTU

- 29 marca 2020

1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Msza św. o Jezusie Chrystusie Najwyższym Kapłanie o godz. 17.00.

2. W tym tygodniu I piątek miesiąca.Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa po Drodze Krzyżowej. Po Drodze Krzyżowej i Mszy świętej będzie dodatkowa Msza Św. o powołania w naszej diecezji i parafii.

3. W sobotę z racji I soboty miesiąca po Mszy św. popołudniowej o godz. 17.00 wystawienie NS i odmówimy 10 różańca w intencji Kółek Różańcowych z naszej parafii.

4. Caritas Polska jak co roku proponuje nam do sprzedaży baranki wielkanocne w cenie 5 zł. Zachęcam do nabywania.

5. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamyWielki Tydzień. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.

6. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.