Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2018-02-18 - 2018-02-24

Ogłoszenia Parafialne – 1 Niedziela WIELKIEGO POSTU

- 18 LUTEGO 2018

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w czwartek – Święto Katedry Św.Piotra

2. W każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16.30 będzie Droga Krzyżowa, a bezpośrednio po niej Msza św. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież  i starszych na Drogę Krzyżową.

3. Od dzisiaj w niedzielę zostaje wprowadzona na okres Wielkiego Postu dodatkowa Msza św. o godz. 15.30, po której będzie odprawiane nabożeństwo Gorzkich Żali.

4. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

5. Od dziś rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie będzie o godz.16.30 Kto nie odbył takiego kursu, a myśli o małżeństwie to bardzo proszę, aby się zgłosił.

6. Z woli Ojca Św. Franciszka dzień 23 lutego br. został ustanowiony, jako specjalny dzień modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie.

7. W przyszłą niedzielę 2 Wielkiego Postu nazywaną „Ad Gentes” modlimy się za misjonarzy. Po Mszy św. zbiórka do puszek na misje.

8. Jak co roku w Wielkim Poście zbieramy jałmużnę wielkopostną. Puszki można odebrać w zakrystii.

9.Od dziś rozpoczyna się  kurs przedmałżeński także w parafii św. Michała Archanioła w Koniecpolu

10. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym  tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 40 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Dziura Małgorzata, Dziura Agnieszka.