Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2019-04-21 - 2019-04-27

Ogłoszenia Parafialne - Poniedziałek Wielkanocny

- 22 kwietnia 2019

1. Serdeczne podziękowanie składam dla młodzieży i starszych za urządzenie pięknego Grobu Bożego i ciemnicy. Ministrantom i wszystkim, którzy zaangażowali się w liturgię Wielkiego Tygodnia, czytającym czytania w Triduum Paschalne. Bóg zapłać. Strażakom dziękuję za czuwanie przy grobie i udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękuję orkiestrze za granie w czasie rezurekcji, wszystkim, którzy złożyli ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego i wszystkim ludziom dobrej woli pomagającym i uczestniczącym w tych ostatnich dniach Triduum Paschalnego. BÓG ZAPŁAĆ.

2. Dzisiaj modlimy się za KUL. Ofiara na tacę jest przeznaczona na tę uczelnie.

3. W przyszłą niedzielę miłosierdzia Bożego składamy w darze ofiarnym puszki z jałmużną wielkopostną. Bardzo proszę przynieść puszki i wrzucić na tacę jako dar ofiarny.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy 75 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „ Miłosierni miłosierdzia dostapią” .W związku z tygodniem miłosierdzia w przyszłą niedziele zbiórka do puszek na dzieła Miłosierdzia.

5. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w tym tygodniu i złożyły ofiarę na kwiaty 60 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Bąbka Anna, Dziura Agnieszka.

6. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.