Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2018-08-12 - 2018-08-18

Ogłoszenia Parafialne – 19 Niedziela Zwykła

12 SIERPNIA 2018 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Maksymiliana Marię Kolbego prez. i m.

- w  środę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

- w piątek - Św. Jacka, prez.

2. Dziś SUMA zostanie odprawiona na cmentarzu o godz. 12.00.

3. Jutro w poniedziałek 13 sierpnia przypada kolejny Dzień Fatimski. Serdecznie  zapraszam wszystkich chętnych dodatkowo na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Proszę przynieść lampiony, ponieważ po Mszy św. będzie różaniec i  procesja fatimska Figurą Matki Bożej.

4. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz.9.00  i 12.00. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców.

5.W środę  22 sierpnia ok. godz. 18.30 będą u nas w parafii nocować pielgrzymi  z VI Rowerowej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę. Potrzebnych jest około 100 noclegów dla pielgrzymów. Bardzo proszę o przyjęcie  pielgrzymów pod swój dach i o zgłoszenia do ks. Proboszcza.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej  „Gość Niedzielny”.

7. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu i złożyli ofiarę na kwiaty 40 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Złotorowicz Maria, Złotorowicz Agnieszka

8. Ks. Proboszcz z Podlesia organizuje dnia 20 sierpnia jednodniową pielgrzymkę do Zakopanego i na Słowacje do miejscowości Litmanowa miejsca gdzie zakończyły się objawienia Matki Bożej. Wyjazd  o 3.45 rano przez Drochlin. Koszt pielgrzymki 90 zł.

9. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom  życzę dobrego tygodnia! Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia  składam  solenizantom  i  jubilatom.