Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2019-12-08 - 2019-12-14

Ogłoszenia Parafialne – 2 Niedziela Adwentu

9 Grudnia 2019 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w piątek – Św. Łucji, dz. i m.

- w sobota – Św. Jana od Krzyża, prez. i dr-a K-ła

2. Dziś z racji Dnia modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na jego potrzeby. Zbiórka ta, jest organizowana po raz 20 przez Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Konferencji Episkopatu Polski.

3. Dziś 9 grudnia rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je ks. Marcin Bąk wikariusz parafii Św. Bartłomieja w Szczekocinach. Spowiedź w poniedziałek 9 grudnia od 9.30 do 12.00 i od 15.30 - 16.30.

4. We wszystkie dni z wyjątkiem niedziel i uroczystości przez cały Adwent będzie o godz. 16.30 Msza św. o Matce Bożej zwana Roratnią. Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci przychodzą z lampionami.

5. Są jeszcze w zakrystii świece wigilijne i opłatki, można je nabywać po Mszy św. Pamiętajmy, aby nabywać je w parafii. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na potrzeby parafii.

6. Jest na stoliku nowy numer miesięcznika dla dzieci „Mały Promyczek” i „Promyczek Dobra” oraz tygodnika dla dorosłych „Gość Niedzielny”

7. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu i za złożoną ofiarę 40 zł. na kwiaty. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Kępska Marianna, Kępska Ewelina

8. Wszystkim Parafianom i obecnym Gościom życzę dobrego tygodnia. Serdeczne życzenia Bożej opieki i zdrowia składam solenizantom i jubilatom.