Jesteś na stronie Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia Parafialne 2017-12-10 - 2017-12-16

Ogłoszenia Parafialne – 2 Niedziela ADWENTU

10 Grudnia 2017 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

- w środę – Św. Łucji, dz. i m.

- w czwartek – Św. Jana od Krzyża, prez. i  dr-a K-ła

2.We wszystkie dni z wyjątkiem niedziel i uroczystości odprawiana będzie o godz. 17.30 Msza św. o Matce Bożej zwana roratnią.  Z wyjątkiem wtorku i piątku Msza Bedzie o 16.00 Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci przychodzą z lampionami.

3. Dziś z racji Dnia modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na jego potrzeby. Zbiórka ta, jest organizowana po raz 18 przez Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Konferencji Episkopatu Polski.

4. We Wtorek będziemy przeżywać dzień spowiedzi. Poprowadzi go ks. Henryk Łukasik  wikariusz  parafii Nakło. Spowiedź we wtorek   od  9.30 do 12.30  i  od 15.30 do 16.30.

5. Są jeszcze w zakrystii świece wigilijne i opłatki, można  je nabywać po Mszy św.

6. Jest na stoliku nowy numer miesięcznika dla dzieci „Mały Promyczek” oraz tygodnika dla dorosłych „Gość Niedzielny”

7. Dziękuję serdecznie rodzinom, które posprzątały kościół w zeszłym tygodniu i za złożoną ofiarę 40 zł. na kwiaty. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Kępska Alicja, Stępień Aneta, Leks Anna